آنچه می خواهم بدانید!

هر آنچه در توان دارم و برای شما خوب است می نویسم.

آنچه می خواهم بدانید!

هر آنچه در توان دارم و برای شما خوب است می نویسم.

۲ مطلب در مرداد ۱۳۹۳ ثبت شده است

۰۹
مرداد

بازی soccer star برای دو پلتفرم اندروید و ios منتشر شده. می توان گفت که این یک بازی فوتبال رومیزی است! ویژگی منحصر به فرد این بازی اعتیاد آور آنلاین بودن آن است. یعنی شما به کامپیوتر بازی نمی کنید بلکه با یک رقیب در دنیا بازی می کنید. برای هر بازی باید ورودیه پرداخت کنید (پول مجازی بازی) و جایزه، ورودیه شما و رقیبتان است. شما همچین می توانید در جام ها شرکت کنید. در بازی ها کسی برنده می شود که زود تر 2 یا 3 یا... گل بزند.

 

  • محمد تقی دباغها
۰۹
مرداد

به جرعت می توان گفت که سایت ورزش 3 بهترین سایت در زمینه ورزش است.

نتایج و جداول: یکی از ویژگی های برتر سایت ورزش 3 نتایج زنده آن است که دقیقه به دقیقه بروز می شود. و نتایج فوتبال، والیبال و بسکتبال و ... قابل مشاهده است. همچنین جداول لیگ های فوتبال ایران و لیگ های مشهور جهان، جام جهانی و لیگ های والیبال جهانی، قهرمانان آسیا و... قرار دارد و کاملا بروز و دقیق است. شما نیز می توانید تفسیر کامل جدول را نیز مشاهده کنید. جدول پخش ورزش ها از تلویزیون نیز در این سایت قرار دارد.

روزنامه و اخبار: شما در این سایت می توانید صفحه اول روزنامه های ورزشی را نیز مشاهده کنید. همچنین آخرین اخبار ورزشی ایران و جهان را نیز ببینید.

نقل و انتقالات: نقل و انتقالات تیم های منتخب جهان و تیم های ایران نیز در این سایت قابل مشاهده است.

ویدئو: شما می توانید خلاصه بازی های ایران و جهان و کلیپ های ورزشی متفاوت و زیادی را مشاهده نمایید و لذت ببرید.

قابلیت های ویژه: نتایج بازی های فوتبال ایران را در گوشی ببینید. ورزش 3 نتایج لیگ را با پرداخت مبالغی بصورت sms (پیامک) دریافت کنید. دیگر ویژگی این سایت قابلیت شخصی سازی صفحه اصلی است. شما می توانید جداول مختلف را حذف یا جمع کنید.

  • محمد تقی دباغها